Przed meczem z Czarnymi

• autor: Davidoff88, 2015-04-17 18:48

Mecz na szczycie, spotkanie o sześć punktów, walka o awans. Niezależnie jak będziemy nazywać najbliższy mecz Masovii, to możemy być pewni że w niedzielę na stadionie w Kraszewicach czeka nas mnóstwo emocji. Nasz zespół będzie podejmował obecnego lidera rozgrywek- Czarnych Wierzbno.

Nasz najbliższy rywal oprócz tego że lideruje w ligowej tabeli, kontynuuje także imponującą serię 6 zwycięstw z rzędu, a połowę z tych spotkań wygrywając bez straty bramki. Czarni mają 27 punktów, Masovia o dwa mniej, jednak nasza drużyna rozegrała o jedno spotkanie mniej. Dlatego ewentualne zwycięstwo w niedzielę pozwoli Masovii odzyskać pierwsze miejsce w tabeli i mieć dodatkowy mecz, który być może pozwoli powiększyć przewagę punktową. Ewentualna porażka natomiast jeszcze bardziej zacieśni sytuację w czołówce tabeli i wtedy każdy mecz może być już na wagę awansu.

Możemy się więc spodziewać zaangażowania ze strony obu zespołów, a to jest gwarancją wielu emocji. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, które sędziować będą panowie Bęś, Lewek, Krzywański.

Kibiców zapraszamy na stadion w Kraszewicach w niedzielę 19 kwietnia o godzinie 16.

Wszyscy na mecz!!!