Derby Gminy Kraszewice

• autor: Davidoff88, 2015-05-29 20:36

Dwa tygodnie musieliśmy czekać na kolejny mecz ligowy Masovii Kraszewice. Teraz to czekanie zostanie wynagrodzone z nawiązką. Przed nami Derby Gminy Kraszewice. W najbliższą niedzielę 31 maja na stadionie w Kuźnicy Grabowskiej Masovia będzie podejmować Łużyczankę. Na tym meczu nie może zabraknąć żadnego kibica obu drużyn. Czeka nas niesamowite widowisko piłkarskie.

Łużyczanka zajmuje obecnie 9 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 11 punktów i bilansem bramek 20-52. Podawanie statystyk jest jednak tutaj zbędne, gdyż mecze derbowe żądzą się własnymi prawami. Warto wspomnieć jedynie że Łużyczanka nie wygrała meczu od 7 kolejek, a i Masovia nie zaznała smaku zwycięstwa w trzech ostatnich spotkaniach. Być może w niedzielę jednej z tych drużyn uda się złamać tę niefortunną serię. Masovia ma jeszcze teoretyczne szanse na zajęcie miejsca premiowanego grą w barażach o „A” klasę i jeśli wyniki na innych stadionach wyniki ułożą się po naszej myśli, a my wygramy w derbach to te szanse będą jeszcze zachowane w ostatniej ligowej kolejce. Teraz jednak najważniejszy jest najbliższy mecz.

To prestiżowe spotkanie poprowadzi trójka arbitrów w składzie: Janus, Witoń, Bęś

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion piłkarski w Kuźnicy Grabowskiej w niedzielę 31 maja o godzinie 11.