Przed meczem z LZS Godziesze

• autor: Davidoff88, 2015-06-06 09:21

Zapadły już najważniejsze rozstrzygnięcia w grupie 3 kaliskiej Bundesligi. Bezpośredni awans wywalczyli Czarni Wierzbno, w barażach walczyć będzie LZS Chynowa, a Masovia Kraszewice będzie musiała zadowolić się 3 miejscem w ligowej tabeli. Do rozegrania została jeszcze jedna kolejka ligowa. Nasz zespół sezon zakończy meczem z LZS Godziesze, a Masovia w roli gospodarza wyjątkowo wystąpi na stadionie w Kuźnicy Grabowskiej.

Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie 4 miejsce w lidze z dorobkiem 25 punktów i bilansem bramek 31-29. LZS Godziesze zaliczyły udaną rundę jesienną i byli zaliczani do grona kandydatów do awansu. Runda wiosenna nie była już tak imponująca w ich wykonaniu i zespół z Godziesz szybko stracił szansę na awans.

To będzie ostatni mecz Masovii Kraszewice w tym sezonie, dlatego szczególnie zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu na stadion w Kuźnicy Grabowskiej w najbliższą niedzielę o godzinie 16.

Mecz poprowadzi trójka arbitrów w składzie: Reyer, Jasiak, Wandelewski.

Wszyscy na mecz!!!

autor: Iglak_Typer 2016-09-01 13:20:03

Profil Iglak_Typer w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!!! /bet350.blogspot.com/